Luly,Cami y Lali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Luly, Cami y Lali
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 intervju luz

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
fritzenwaldenova
~*Admin*~
~*Admin*~
fritzenwaldenova


Broj poruka : 102
Datum upisa : 14.08.2008

intervju luz Empty
PočaljiNaslov: intervju luz   intervju luz I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 2:28 pm

Luisiana Lopilato kaze da joj je ovo najbolji period u zivotu.Devojka tenisera Juana Monaca kaze kako joj je ovo najbolje vreme i kako vise nista ne trazi od Boga.
Jako je zahvalna, naime Lu glumi u teatru ima seriju na tv-u.Sa samo svojih dvadeset godina odlucila je zauvek napustiiti devojku kojom je nekada bila.Naime Rebelde way je bilo nesto najbolje sto se deslio u njenom zivotu ali se desilo i to pripada proslosti prica Lu.Sadasnja Lu jhe zadovljna ima decka i o sjajnog kaze ona, ima svoj stan ima ulogu u jednom dramskom komadu a i glumi u El Capo seriji na tv-u.NA pitanje da li su ovo godine promjene Lu kaze:
-Pa da na neki nacin.Mislim nikada prije nisam radila u teatru.NA tvu sam stalno bila ali teatar sam zapostavila.A sada me odusevljava i malo mi je zao sto se ranije nisam oprobala u ovome!!
Luz:I sada kako ti je u teatru?
Lu:Super,ovo je kao neki drugi svet..
Luz:U komadu 'saxo' morala si raditi piruete je li to nesto sto si znala od ranije ili si morala nauciti?
Lu:Istina je da to nisam znala od ranije.Morala sam nauciti dosta toga.Isla sam na casove komedije.Ah kako me samo plasila pomisao na piruete ali sada je mnogo lakse uostalom ovo i jeste jedna nova etapa mog zivota i sretna sam sto mi se desava.
Luz;Sto se tice kritika kako ih prihvatas oceni to od 1 do 10?
6 ja mislim.Kada su dobre postanem jako sretna ali kada su lose onda sam jako tuzna i tako.Na srecu moje kritike nikada nisu bile tako lose!!
Luz:I sta mislis sta te cini najvise sretnom?
Lu:Porodica i prijatelji definitvno!!
Luz ;A sta bude ako se ne slazu oko neceg sa tobom?
LU:Ih pa ja sam tvrdoglava.Pa tako ako nesto zelim to cu i dobiti.Ali naravno uvek pre toga pitam svoje prijatelje i roditelje po hiljadu puta .....
Luz:To je dobro ako ti na kraju ipak budes u krivu?
Lu:Pa da na neki nacin.Uvek mogu njih okriviti(smijeh)
Luz:Tvoja uloga u El Capo je dosta drugacija od one koju si imala u Casados con hijos zasto si je uzela?
Lu:Pa zato sto volim promene a i super mi je uloga samo sto mi se ne svidja sto moram glumiti dve posto mi uloga ima bliznakinju pa je to nekada zbunjujuce..
Luz:U ovoj seriji ti glumi i brat kako je to?
Lu:Ma onako ali je smiriujuce znati da ima jos neko ko ima iste probleme u porodici.
Luz:Osim toga tvoj tata vodi neke tvoje poslove?
Lu:Pa da sama si rekla neke ja imam svog predstavnika i on vecinu mog posla odradi.
Luz:I kako je biti sexboma?
Lu: Pa ja sam vec navikla na to.Ja inace volim samo insuinirati ali ne i pokazati,verujem da je u tome cela car.
Luz:Bi li se skinula gola za neki casopis?
Lu;Sa ovom pameti sigurno ne ali ko zna mozda za 50 godina pobudalim i to uradim!“
Luz:A do sada niko ti nije ni davao takve ponude?
Lu:Istina je.Desava se da sam ja jako ponosna na svoje tijelo i to sigurno ne bi uradila cak i da mi daju milione..
Luz:Prvo si bila sa Felipeom pa ona sa Martinezom a sada si sa Juanom da li to znaci da se bojis biti sama?
Lu; MA ne samo kada me ljubav ponese ja to ne negiram .A i volim zivot u paru!
Luz:Ritam tenisera je dosta drugaciji od tvog je li ti bilo tesko prilagoditi se?
Lu: Malo da .Jer nekada zna biti odsutan.A ja sam stalno na jednom mestu i navikla sam na to!Nekada zelim da izadem na kafu u bioskop ili negde drugde a desi se da on nije tu i onda mi je malo cudno.Nekada se zna desiti da ga nema i po mesec eh onda ne znam sta ce .Ali to je dobro barem me ne gusi.Ali ima i druga opcija ostaviti sve i pratiti ga u stopu
Luz:Je si li razmisljala o toj drugoj opciji
Lu:DA ali nisam spremna ostaviti sve zbog ljubavi
Luz;Je si li razgovarala sa Martinezom,?
Lu:Ne to ocito ne,jer ja sam kao i svaka zena zamisljala da imam porodicu sa njim .Kao sto je moja.Sa mnogo dece no ja ne zelim da toj deci bude otac neko kao on.
Luz:Sada prolazis kroz jedan jako dobar momenat svog zivota sta ti fali da bude savrsen?
Lu:Mislim nista.Volela bih putovati malo vise ali kako sam ja jako tvrdoglava verujem da ce mi se i to ispuniti!!
_________________
Nazad na vrh Ići dole
~¨luisana¨~
~*Moderator*~
~*Moderator*~
~¨luisana¨~


Broj poruka : 30
Datum upisa : 16.08.2008

intervju luz Empty
PočaljiNaslov: Re: intervju luz   intervju luz I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 10:50 pm

grax
Nazad na vrh Ići dole
 
intervju luz
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju....
» intervju sa luly
» intervju sa luly
» Cami y Luisana-intervju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Luly,Cami y Lali :: Luisana Lopilato :: Novosti-
Skoči na: