Luly,Cami y Lali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Luly, Cami y Lali
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Cami y Luisana-intervju

Ići dole 
AutorPoruka
Tea
~*Admin*~
~*Admin*~
Tea


Broj poruka : 286
Godina : 29
Lokacija : Pasage de los besos
Datum upisa : 29.07.2008

Cami y Luisana-intervju Empty
PočaljiNaslov: Cami y Luisana-intervju   Cami y Luisana-intervju I_icon_minitimeSre Avg 20, 2008 12:38 pm

*Da li je tesko odrastati pred ocima javnosti?
LU:Meni nije tesko jer sam ja izabrala ovaj posao i uvijek sam znala kako ce biti.Nedavno su me ljudi na ulici poceli prepoznavazti,ja znam da to nije 'normalno',ali meni se svidja.
*Od 'Chiquititas' do 'Rebelde Way' da li ste se vi promijenile ili publika?
LU:Pa nesto se promjenilo,sada nas smatraju odraslim osobama...
CAMI:Sada smo opusteniji a i imamo publiku svih godina: od onih najmanjih preko tinejdjera pa do odraslih osoba.
*Kako se nosis sa imidjem zgodne cure?
Lu:(smije se)Pa nije to tako,dobro mozda malo.Sada mi ljudi vise dobacuju na ulici nego prije.
*Da li osjecate kao tinejderi ili vise kao odrasle osobe?
LU:Pola-pola.
CAMI:Osjecam se kao odrasla osoba mozda zato sto sam uvijek bila okruzena osobama starijim od sebe.

*Koje su razlike i slicnosti izmedu vas i osoba koje glumite?
CAMI:Moja uloga Marizze,kcerke jedne zabavljacice,koja je veoma zabavna i buntovna mi se svidjela od pocetka.Imamo dosta slicnosti,jer sam i ja buntovnik i malo sam luda...
LU:Ja sa svojim likom Miom Colucci,koja ima jak karakter i poklanja mnogo paznje estetskom izgledu,takodjer imam dosta slicnosti jer i ja volim da izgledam lijepo i sredeno ali ne obracam previse paznje na detalje.
*Da li imate momka?
LU:Ne,nemam.
CAMI:Ni ja,sama sam i ne trazim ga.
*Kakve momke volite?
LU:Ja volim drage momke,koji su dobre osobe i da oni meni pridju,ja nikada ne bih napravila prvi korak.
CAMI:Ja sam prosjecni romanticar i mislim da bi bilo bolje da mi prava ljubav dodje kada budem malo starija,sada sam nezavisna i ne bih voljela da trazim neciju dozvolu samo da bih uradila nesto.
*A izmedu vas i momaka iz serije -nema ljubavi?
LU:Znamo se vec duze vrijeme i oni su mi kao braca
(CAMI se slozila)
*Da li ima natjecanja ili ljubomore izmedju cura iz ''Rebelde Way"?
CAMI:Nee!!
LU:Meni se nikada to nije svidjalo.Ima samo na nacin da svi uradimo svoj dio sto bolje mozemo,ali to je to.
Nazad na vrh Ići dole
https://lulycamiylali.serbianforum.info
 
Cami y Luisana-intervju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» intervju luz
» Intervju....
» intervju sa luly
» intervju sa luly
» luisana pjeva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Luly,Cami y Lali :: Camila Bordonaba :: Novosti-
Skoči na: