Luly,Cami y Lali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Luly, Cami y Lali
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 intervju sa luly

Ići dole 
AutorPoruka
fritzenwaldenova
~*Admin*~
~*Admin*~
fritzenwaldenova


Broj poruka : 102
Datum upisa : 14.08.2008

intervju sa luly Empty
PočaljiNaslov: intervju sa luly   intervju sa luly I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 2:26 pm

Veca kraljica od Pepeljuge,sa tek 21 napunjenu godinu,Luisana Lopilato,pokazuje svoju radnu i licnu srecu dok joj svet posvecuje paznju.

Buducnost je za Luisana Lopilato sadasnjost.Ona cura koja je zasenila Chiquititase,kasnije je se sjecaju u Casados con hijos sa njenim bratom Dariom,Guillermom Francellom i Florenciom Penom,danas ima premijeru Pepeljuge.Dok je spektekl ima u prvom planu kao jednu od najpopularnijih mladih glumica u regionu,ona vec zna da njeni glagoli moraju biti postavljeni u sadasnjosti.Spanske novine 20 minutos su joj dali 6 mesto na listi najljepsih glumica svijeta,dok teniser Juan "Pico" Monaco uziva u ovom dragulju,od tek,21 godine,koja je primila Sabado Show u svoju prostoriju na poslu.

-Da li ti se vrti,sto si tako lepa?

Ne ako imas dobru glavu i ljude koji te okruzuju u pravom trenutku.

-Da li radis na tome da budes lepsa?

Volim biti u skladu sa uvetima i paziti na moje tjelo.Ali takodje nisam opsednuta fizickim izgledom.Vise me brine moj duh i moje sposobnosti...Zato si mogu priustiti da kazem,da osim sto znam glumiti,znam plesati,pevati i svirati saksofon i sad sam pocela sa kursem "klaun".

-Da li ti puno dobacuju komentare?

Da,primim mnogo komentara,ali vecina komentara koje dobijem su sa postovanjem i snalazljivi.

-A neprimerne komentre?

Uvijek ima neki drznik koji ce to reci,ali me vecinom postuju.Znas li zasto?

-Ne!

Jer u meni,stariji vide curu koju bi voleli imati kao kcerku.Mladi kao curu koji bi voljeli imati i decaci stariju sestru ili majku koju su sanjali.

-Kako si reagirala kad si saznala da su te spanske novine 20 minuta izabrale unutar 6 najljepsih zena na svetu?

Prije svega to je bilo veliko iznanadenje,jer nisam znala da sam toliko ukorenjena u spansku publiku i novine.I deliti listu sa imenima poput Natalie Portman i Scarlett Johanson,je pravo zadovoljstvo.

-Imati tolike grudi ti je bio problem?

Narucito kad sam bila manja.Velike grudi dolaze od moje majke i mojih tetaka.Zenska strana moje porodice je takva.Zamisli kako je bilo ici u skolu sa tolikim grudima.Ja sam ih skrivala da se ne vide toliko.

-Koliko imas?

95 grudi,59 struk i 90 bokovi.Da li je to dobro?

-Jako dobro.Mogu misliti kakve si sve predloge primila sa ovim merama.

Ufff!Ali mesto koje zauzimam,dobila sam jer sam vise pute rekla NE.Cak su me dolazili traziti da radim u Calles Corritentes,Marcelo Tinelli mi je ponudio da postanem dio Showmatcha i da plesem za jedan san i cak da pevam,ali sada moj put ide drugom stranom.

-Kako ide tvoja veza sa teniserom Juan "Pico" Monacom?

Iskreno,fenomenalno se slazemo.Ne svadjamo se u ovo malo vremena koje imamo.On mnogo putuje i ja idem sa njim kad mogu,i u mom slucaju,ne odmaram se izmedu proba i premijera.

-I sad ti je doslo delo Pepeljuga.

Da,konacno sam se odlucila za ovo,jer sam vec radila za Aliciom u Arlequinu.Jako sam srecna sa ulogama.

-I zasto si odbila Carobnjaka iz Oza?

To je zbir mnogo stvari.To je dobro pozorisno delo,ali moja stvarnost se zove Pepeljuga i na tome radim.

Ime: Luisana Loreley Lopilato
Godina: 21
Profesija: glumica,manekenka
Top poslovi: chiquititas, rebelde way, erreway 4 caminos, alma pirata, casados con hijos, los secretos de papá, arlequín servidor de dos patrones, el capo i cenicienta.
Neresena stvar:Udati se za coveka kojeg volim

Izvor:Rway Balkan
Nazad na vrh Ići dole
 
intervju sa luly
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» intervju sa luly
» Intervju....
» intervju luz
» Cami y Luisana-intervju
» *Luly y Dario*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Luly,Cami y Lali :: Luisana Lopilato :: Novosti-
Skoči na: